Dowiedz się coś więcej o nas

O naszych imprezach

     StreetLodz Show 2016:
Pierwsza edycja odbyła się na terenie motodromu przy ul. Drewnowskiej w Łodzi. Otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń od właścicieli aut po tuningu. Na event przybyło ponad 2 tysiące widzów. Niestety ze względów niezależnych od nas ( mały plac dostępny do naszej dyspozycji oraz mała baza parkingowa dla odwiedzających), nie mogliśmy przyjąć wszystkich chętnych do pokazu swoich czterech kółek. Udało nam się za to zorganizować przejazdy KZK. Edycja 2016 odbiła się szerokim echem. Mówiono o nas w telewizji oraz artykuł o naszej imprezie ukazał sięna łamach gazety Dziennik Łódzki. Już kilka dni po imprezie zaczęliśmy dostawać e-maile z pytaniem „kiedy odbędzie następna taka impreza?”. Chcielibyśmy tym eventem wypromować nasze miasto Łódź i pokazać że mamy pasję do motoryzacji.

     StreetLodz Show 2017:
Impreza odbyła się na dużo większym obiekcie, na Atlas Arenie przy ul. Bandurskiego 7 w Łodzi. Impreza miała na celu wystawę aut po tuningu i pojazdów zabytkowych, z pokazem drift w wykonaniu kierowców z województwa łódzkiego, jak i promowanie bezpiecznej jazdy (kursy pierwszej pomocy). Na naszej imprezie obyły się również konkursy dla uczestników (między innymi na najlepsze auto zlotu, itp.) jak i dla widzów. Odwiedziło nas ponad 5 tysięcy widzów, a na placu mieliśmy wystawionych ponad 170 aut.

     StreetLodz Show 2018 / 2019:
Od 2017 roku organizujemy imprezę na Atlas Arenie. Z każda kolejną edycją staramy się organizować coraz więcej atrakcji i podwyższać poziom imprezy. 

     StreetLodz Show 2020
Niestety plany mieliśmy ambitne na ten rok ale ze względu na pandemię oraz na wprowadzane obostrzenia oraz przede wszystkim na Wasze bezpieczeństwo nie zdecydowaliśmy się na nie zorganizowanie tegorocznej edycji 🙁 

Coś o nasz

StreetŁódź powstało w 2011 roku. Początkowo inaczej nazywał się i był to tylko fanpege na który wstawiane zdjęcia naszego autorstwa z różnych imprez motoryzacyjnych. Były to jeszcze czasy Nocny Mocny, Illegal Łódź. W 2014 urodził się pomysł na organizowanie imprez motoryzacyjnych oraz w tym roku zmieniliśmy nazwę fanpegu. Mieliśmy epizod nielegalnych imprez, ale po którymi czasie stwierdziliśmy, że nie w tym kierunku chcieliśmy iść.  Wielu naszych znajomych mówiło, że w Łodzi nic się nie dzieje legalnego, tak aby na spokojnie można było spotkać się ze znajomymi i pogadać. Niektórzy nie chcieli przyjeżdżać na illegale bo niestety bali się o swój samochód. Wtedy urodził się pomysł, żeby zrobić coś co było na swoje czasy dość trudne i zorganizowanie pierwszej legalnej edycji. 2016 rok był dla nas przełomowy. Pierwsza legalna impreza 😀 Imprezę zorganizowaliśmy na motodromie. Bardzo fajne miejsce ale jak się okazało zainteresowanie imprezą było na tyle liczne, że teren motodromu okazał się za mały. Pierwsza edycja dała nam bardzo dużo doświadczenia w organizacji imprez, na co zwracać więcej uwagi i co poprawiać. Kolejna edycja w 2017 odbyła się na jednym z największych obiektów w Łodzi, na parkingu Atlas Areny. Organizacyjnie impreza nie była do końca idealnie dopracowana, ale frekwencja uczestników oraz widzów  była niesamowita i dała nam wiatr w żagle 🙂 Co roku poprawiamy kunszt organizacji eventów ale corocznie niestety mamy problem z pogodą 🙁 
Organizacje eventów to tylko jedna strona medalu. Drugą stroną są ludzie którzy pomagają i pomagali nam przy tych eventach. Dzięki StreetLodz mieliśmy okazje poznać mnóstwo zakręconych osób i wariatów motoryzacyjnych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za współprace ze wszystkimi osobami.
Organizacja imprezy niesie bardzo dużo stresu i poświęcenia za sobą ale robimy to z pasji do motoryzacji. 

Należą do niego różne osoby, o różnych zainteresowaniach, o różnym stylu życia – ale łączy nas jedno –  MOTORYZACJA.