Dziękujemy !!!!!!

Galeria StreetLodz Show 2

Zobacz sam jak było :D

27 sierpnia to dla nas ważna data

W związku z ogromnym zainteresowaniem StreetLodz SHOW stanęliśmy przed dużym wyzwaniem przy organizacji SHOW 2. Pomyśleliśmy: albo grubo, albo wcale! Przygotowania ruszyły - poszukiwania obiektu, rozmowy ze sponsorami, food trackami, projekty naklejek, smyczek, ulotek, przygotowanie konkursów, tworzenie nagród itd. W końcu, po długich negocjacjach, udało się! Atlas Arena - duży obiekt pozwolił nam na przyjęcie większej liczby uczestników i widzów. Staraliśmy się jak tylko mogliśmy, żeby wszystko było jak należy, ale i tak popełniliśmy błędy, które nas wiele nauczyły!

27 sierpnia to dla nas ważna data

Konkursy

Konkursy które odbyły się w dniu imprezy:
Najniższe auto – wahacz
Najgłośniejsze audio – pomiar ciśnieniowy
Najgłośniejsze audio – w dB
Najgłośniejszy wydech
Najlepsza felga
Najlepsze auto zlotu
Bitwa Air Ride

StreetLodz Show 2

StreetLodz Show 2

Impreza miała na celu pokazanie, że da się zorganizować legalną imprezę motoryzacyjną. Ilość osób - zarówno uczestników jak i widzów - pokazała również, że w Łodzi i okolicach jest wielu fanów motoryzacji. Przygotowaliśmy dla uczestników wiele konkursów i staraliśmy się o atrakcje dla widzów. Chcielibyśmy aby ta impreza wpisała się w coroczny kalendarz imprez motoryzacyjnych w naszym mieście.

DZIĘKUJEMY

Dziękujemy wszystkim którzy pomagali nam przy imprezie, sponsorom, uczestnikom oraz widzom którzy odwiedzili nas w ten wyjątkowy dla nas dzień.

Zespół StreetLodz

DZIĘKUJEMY

Masz pomysł co chciałbyś zobaczyć na StreetLodz Show 3? Napisz nam go koniecznie !