Czym jest klub

StreetLodz to klub do którego należą różne osoby, o różnych zainteresowaniach, o różnym stylu życia – ale łączy je jedno –  MOTORYZACJA. Motoryzacja we wszelkim tego słowa znaczeniu. Od tuningu aut, car detailingu, po jeżdżenie na różnego typu imprezy oraz pomoc w organizowanie spotów, eventów i imprez motoryzacyjnych.

Historia

Nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie powstało Streetlodz. Na początku był to tylko funpage gdzie mogliśmy udostępniać fotorelacje z imprez czy spotów motoryzacyjnych. z Łodzi i okolic.
Nie spodziewaliśmy się, że Streetlodz tak wsiąknie w społeczność motoryzacyjną. Zaczęliśmy jeździć na coraz więcej spotów, złotów, eventów. Wiele osób rozpoznawało juz naszego streetowego srebrnego Leona 😉

W końcu rzuciliśmy się na głęboką wodę! Zaczęliśmy organizować imprezy. Najczęściej pod Tesco czy na innych dużych parkingach. Tak, były to nielegalne imprezy ale nie byliśmy z tego zadowoleni. Chcieliśmy czegoś innego, większego.

W połowie 2016 wystartowaliśmy ze StreetLodz Shop, gdzie sprzedajemy głównie wlepy. Kolejnym krokiem był StreetLodz SHOW – nasza pierwsza legalna impreza.  24 września 2016 roku Motodrom pękał w szwach. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jak dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa aut tuningowych, zasypała nas masa zgłoszeń. Nie spodziewaliśmy się takiej reakcji. Niestety z racji ograniczonego miejsca na Motodromie mogliśmy wystawić tylko około 50 aut. Zorganizowaliśmy do tego pokazy motocyklowe i KZK. Byliśmy bardzo ciekawi jak odbierzecie nasz StreetLodz SHOW. Było kilka znaków zapytania – co będzie z wjazdem, czy wystarczy jeden Food Track, jak będziecie się bawić i jaka będzie ogólna ocena imprezy. Ale powiedzieliśmy ale grubo ale w cale 😉 Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy ze StreetLodz – zmęczeni ale szczęśliwi – stwierdziliśmy, że było warto. Wiedzieliśmy już co poprawić, jak ulepszyć, w co zainwestować.

Kolejny SHOW będzie dopieszczony 😉

Co tygodniowe spoty

Staramy spotykać się w każdy czwartek, zazwyczaj koło 20. Gadamy, śmiejemy się, dzielimy nowymi pomysłami.  Zapraszamy na takie spotkania nie tylko ludzi ze StreetLodz – dla nas nie jest ważne do jakiej grupy czy klubu należysz – łączy nas motoryzacja. Staramy spotykać się regularnie ale każdy na też swoje życie i obowiązki co szanujemy.

Przyszłość

Przyszłość StreetLodz to ludzie i pasja! Mamy kilka pomysłów na nowy sezon. Co dalej z imprezami, spotami – czas pokaże, ale postaramy się, żeby było grubo 🙂

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Nie mamy nic przeciwko współpracy z innymi klubami, firmami, osobami prywatnymi.

PROMOCJA

Dzięki naszemu fanpedzu możemy wypromować Twoją stronę, klub, imprezę, firmę.
Od jakiegoś czasu prowadzimy na naszej stronie kalendarz imprez motoryzacyjnych. Chcemy aby to miejsce stało się centrum informacji. Czy organizujesz małą czy dużą imprezę napisz do nas, chętnie wstawimy Twoje wydarzenie do kalendarza.

MY JAKO KLUB

Chętnie pomożemy w organizacji imprezy motoryzacyjnej, spotu czy eventu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Ze swojej strony możemy zaoferować promocję imprezy, pomoc w dniu imprezy oraz foto i video relację.

STREETLODZ SHOW

Zapraszamy serdecznie !!!

Telefon:

+48 665 995 737

E-mail:

kontaktstreetlodz@gmail.com

Facebook

Like Fanpedze

Zapraszamy do kontaktu